מטה

משאבי אנוש

מחלקת משאבי האנוש מפתח, מיישם ומנהל יוזמות משולבות המובילות לשותפות ואסטרטגיה עם הנהלת KPMG סומך חייקין. המחלקה מטפלת בגיוס, פיתוח ארגוני, קהילת מתמחים, שימור ויחסי עובד, תוך מתן שירותים המסייעים לעובדים בפירמה ליהנות קריירה מתגמלת.

חיפוש משרות במחלקה

שיווק ופיתוח עסקי

מחלקת השיווק והפיתוח העסקי אחראית על בניית מנועי צמיחה חדשים לפירמה, לצד פיתוח והוצאה לפועל של אסטרטגיית המיתוג והשיווק של כל המחלקות הפועלות בה. בצד השיווק, התהליך מתחיל בבניית אסטרטגיית השיווק של הפירמה, אשר ממנה מפותחת תכנית פעולה שנתית לכל מחלקה. תכנית השיווק כוללת התייחסות לפעילויות אופליין כמו כנסים, אירועים וחסויות, חומרי שיווק ותוכן מקצועי, ניהול זירת העיתונות ובניית שיתופי פעולה אסטרטגיים, ופעילות אונליין - בניית פעילויות דיגיטל כמו קמפיינים מיוחדים, ניהול האתרים והתוכן המקצועי הדיגיטלי, ניהול הנראות ברשתות החברתיות ועוד.

בצד הפיתוח העסקי, הצוות מנהל פרויקטי צמיחה רוחביים של הפירמה, תומך בתהליכי Go to Market של שירותים ומוצרים חדשים, וכן אחראי על ניהול הקהילות האסטרטגיות – בוגרים, דירקטורים וסטודנטים. קהילות אלה כוללות ניהול כנסים ואירועים, הצפת מידע מקצועי מישראל ומחו"ל, בניית נטוורקינג והשמה וכן קשר שוטף עם קהל היעד.

חיפוש משרות במחלקה

כספים

מחלקת הכספים והחשבונות אחראית על הטיפול החשבונאי, הדיווח הכספי וניתוח התוצאות הכספיות של הפירמה, מדיניות ונהלים חשבונאיים, שכר לכלל עובדי הפירמה, ניהול מזומנים, ביטוח ותמיכה במערכות פיננסיות.

חיפוש משרות במחלקה

פיתוח

מחלקת הפיתוח אחראית על הקמה, פיתוח ותחזוקת מערכות הליבה של הפירמה. בין הפונקציות המרכזיות של חברי צוות הפיתוח: ניתוח ואפיון, תכנון, בדיקה ופיתוח מערכות. המחלקה נותנת שירותים למחלקות הפירמה, ועונה על דרישות השוק וחוקים חדשים, על מנת לעמוד בסטנדרטים של הארגון והטכנולוגיה המתקדמת.

חיפוש משרות במחלקה

הדרכה

מחלקת ההדרכה אמונה על תכניות ההסמכה של KPMG. המחלקה אחראית על איכות הנתונים במערכת - עדכון מידע, ביצוע בקרות והקצאת תכניות הסמכה מתאימות לעובדים, תכנון ותיאום הדרכות שונות לעובדי הפירמה ולמגויסים עתידיים וכן ניהול קשר שוטף עם ממשקים בארץ ובסניפי הרשת בחו"ל.

חיפוש משרות במחלקה

תמיכת מחשוב

המחלקה מספקת שירותי תמיכה טכנית לעובדי הפירמה, תמיכה ביישום ובפריסה של מערכות ופתרונות עסקיים פנימיים והדרכת עובדים חדשים על מערכות המחשוב השונות.

חיפוש משרות במחלקה

בואו לעבוד אתנו ב KPMG סומך חייקין